Teklif Al

Filo Kiralama

Filo Kiralama

Ünlü Turizm; talebiniz doğrultusunda istediğiniz marka ve modele uygun araçları şoförlü veya şoförsüz olarak hizmetinize sunmaktadır. Filo Araç Kiralama yöntemi ile gerekli fizibilitesi çıkartılmış amaca ve hedefe odaklı profesyonel çözümler sunuyoruz. Sizleri karmaşık maliyetlerden, ekstra masraflardan, araç bakımı v.s. sorunlardan kısa sürede kurtarıyoruz. Kiraladığınız araçların trafik sigortasını, kaskosunu, vergi ve periyodik bakım giderlerini tamamen biz karşılıyoruz. Siz sadece işinize odaklanın. Her ihtiyaca yönelik marka ve model alternatifleri ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Profesyonel Danışmanlık

Ünlü Turizm işinde uzman profesyonel ekibiyle hedefinize giden yolda kullanacağınız aracı seçmenizde size yardımcı olur. Farklı segmentlerdeki yüzlerce marka ve model arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan aracı bulmanızı ve operasyonel filo kiralama için en uygun fiyatlı paketi seçmenizi sağlar.

Bakım

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde Ünlü Turizm’in anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Ünlü Turizm tarafından karşılanır.

Arıza ve Yol Yardım

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Ünlü Turizm’in anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Arıza, yol yardım ve olası çekici işlemlerine ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Ünlü Turizm tarafından karşılanır.

Hasar / Kaza

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Ünlü Turizm’in anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği, ilintili işçilik ücretleri ve çekici işlemleri, sözleşme şartları dahilinde Ünlü Turizm tarafından karşılanır.

Lastik Değişimi

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar Ünlü Turizm tarafından karşılanır. Kiralama sözleşmesinde kış lastiği ile ilgili bir madde mevcut ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de söz konusu olacaktır.

Trafik, Sigorta, Muayene

Kiraladığınız aracınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) Ünlü Turizm tarafından karşılanır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti Ünlü Turizm tarafından karşılanmaktadır. Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da Ünlü Turizm tarafından karşılanır.