Teklif Al

Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında çıktığımız bu yolun, personel ve öğrenci taşımacılığında ki önemini ve zorluğunu bildiğimiz anlayışla yıllardır edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimize özenle yansıtıyoruz. Zaman anlayışını kaliteli ve doğru dinamiklerle kullanarak benimsemek ilkelerimiz arasında önceliğimizdir. Hizmet sektöründeki gelişmeleri güncel olarak takip ederek yeniliklere uyum sağlayan modern anlayışla geleneksel iş dünyaında bulunan itibarlı konumumuzu koruma isteğimiz ve sunduğumuz hizmeti daha ileriye götürmeye olan inancımız daima bize itici bir güç olmuştur.

Öncelikle ifade etmek isteriz ki; Ünlü Turizm, güçlü finansal yapısı ve sürekli büyüyen geniş filosuyla ve yaptığı güçlü iş ortaklıklarıyla, önümüzdeki yıllarda da vizyonu gereği ihtiyaç duyulan her noktada var olacak sektörde öncü olma hedeflerini pekiştirecektir.

Bu doğrultuda, hizmet sektörünün gerekliliği olarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeni yatırımlar yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu yatırımlarla çağımızın getirdiği ve gereklilik haline gelen ileri teknolojiyi tüm imkanlarımızla kullanıyor ve sektöre uyarlayarak servis taşımacılığında daime yeniliklerle devam ediyoruz. Taşıdığımız insanların evlerinden işyerlerine, işyerlerinden evlerine, evlerinden okullarına, okullarından evlerine güvenli ve huzurlu bir şekilde ulaşımlarını sağlamak bizim her daim öncelikli görevimizdir. Bu yönde gerekli tedbirleri aldığımız gibi, sürekli yenilenen filomuzla müşterilerimze rahat ve konforlu taşımacılık hizmetini sağlamaya devam edeceğiz.

Ünlü Turizm olarak; bizi bugünlere getiren tüm değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.