Teklif Al

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Servis Taşımacılığındaki politikamız: Ünlü Turizm ana değerleri olan kalite, güvenli ulaşım, dakiklik, konfor, istikrar ve sektördeki ileri teknolojileri kullanarak hizmet vermek ve veliler ile okul idaresinden verdiğimiz hizmet ile ilgili olarak aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek, öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktır. Çocuklarınızın güne güvenli ve mutlu bir şekilde başlamasını sağlamak için geliştirdiğimiz konseptli taşıma modelimiz sayesinde, çocuğunuzu konfor ve güvenle okula göndermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Güvenlik Standartları

Hizmet sağladığımız tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve kontrolleri denetim ekiplerimizce sürekli yapılmaktadır. Ayrıca taşıdığımız her birey olası kazalara karşı, trafik ve kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile güvence altındadır.

Güçlü Filo

Ünlü Turizm farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Öğrenci servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Ünlü Turizm ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır.

Sürekli Eğitim

Velilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.

Operasyon Masası

Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir.

Velilerimizin memnuniyeti artırabilmek için ;

  • Araçlarımız İBB’nin ve TSE’e standartlarına uygundur.
  • Maksimum 5 yaşında araçlar ile hizmet vermekteyiz.
  • Sürücülerimiz gerekli eğitimleri almış, kişisel temizliğine önem gösterip uygun kılık kıyafet içersindedir.
  • Araçlarımızın bakım ve onarımı eksiksiz yapılmaktadır.
  • Araçlarımızın temizliği günlük olarak yapılmaktadır
  • Milli Eğitim Bakanlığının “Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği” ile belirlemiş olduğu tüm donanıma sahiptir.
  • Ayrıca tüm araçlarımız Arvento Araç Takip Sistemi ile donatılmış olup istenirse öğrenci velileri ve okul idaresi tarafından da izlenebilmektedir.
  • Ayrıca tüm araçlarımızda kamera kayıt sistemleri mevcuttur.
  • Sürücülerimiz; öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitim ve belgelere sahip vizyonu yüksek tecrübeli kişiler arasından seçilmektedir.
  • Rehberlerimiz; özenle seçilmekte ve belirli kriterler doğrultusunda işe alınmakta ve kendilerine öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitimler verilmektedir.