Teklif Al

Özel Tur Hizmetleri

Özel Tur Hizmetleri

Sektöründe öncü birçok yerli ve yabancı müşterimizin misafirlerinin Havalimanında karşılanması, otel transferleri ve firma ziyaretleri, çeşitli kapasitelere sahip araçlarımız ile konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ve konuklarınıza, Transferler için sunmuş olduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her konfora sahiptir.

TRANSFER ve EK ARAÇ HİZMETLERİ

Binek ve çeşitli kapasiteye sahip araçlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda personellerinin gün içi firma ziyaretleri, fazla mesai durumunda ek araç talepleri, evrak ve belge teslimi konusunda hizmet vermekteyiz. Binek araç hizmetimizde kullanmış olduğumuz tüm araçlarımız filo otomobil ile yolcu taşımacılığı belgesine sahiptir.

Modern taşımacılık anlayışı ile Özel Transfer Hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımızın tamamı, 7/24 esasına dayalı olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulurken, istenildiği anda tüm transfer takip verilerimiz paylaşılabiliniyor.

Dijital dünyanın son yeniliklerini yakından takip ederek, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen şirketimiz, sektörde ilk olmaya ve yapılmayanı yapmaya her zaman olduğu gibi devam ediyor.