Teklif Al

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Personel ve öğrenci taşımacılığında iddialıyız. Firmaların en büyük sıkıntılarından biri olan ulaşım sorununa Ünlü Turizm olarak çözüm üretmek en büyük hedeflerimizden biridir. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile kontrol ve denetimlerimizi sürekli olarak yapmaktayız. Bunu yanında müşteri memnuniyeti anketini uygulayan ve sonuçlarını firmalarla paylaşan, değerlendiren ve varsa kısa ve uzun vadeli çözümlerini alan ender firmalardanız. Ünlü Turizm olarak önemsediğimiz en önemli unsurlar;

Kalite

Ünlü Turizm, sektöre örnek olan ve uluslararası belgelerle kanıtlanan kalite sistemiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Zaman ve Rota Yönetimi

Ünlü Turizm tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Ünlü Turizm zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Ünlü Turizm, özellikle personelin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Güvenlik Standartları

Hizmet sağladığımız tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve kontrolleri denetim ekiplerimizce sürekli yapılmaktadır. Ayrıca taşıdığımız her birey olası kazalara karşı, trafik ve kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile güvence altındadır.

Güçlü Filo

Ünlü Turizm farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Ünlü Turizm ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır.

Sürekli Eğitim 

 Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.

Operasyon Masası

Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti artırabilmek için ;

  • Araçlarımız İBB’nin ve TSE’e standartlarına uygundur.
  • Maksimum 5 yaşında araçlar ile hizmet vermekteyiz.
  • Sürücülerimiz gerekli eğitimleri almış, kişisel temizliğine önem gösterip uygun kılık kıyafet içersindedir.
  • Araçlarımızın bakım ve onarımı eksiksiz yapılmaktadır.
  • Araçlarımızın temizliği günlük olarak yapılmaktadır.
  • Ayrıca tüm araçlarımız Arvento Araç Takip Sistemleri mevcuttur.
  • Ayrıca tüm araçlarımızda kamera kayıt sistemleri mevcuttur.